“Ronaldo është më i miri në historinë e kësaj loje” - Bota Sot
“Ronaldo është më i miri në historinë e kësaj loje”

Futboll

“Ronaldo është më i miri në historinë e kësaj loje”

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 20:52
Ronaldo

Krzysztof Piatek është deklaruar rreth ndeshjes ndaj Juventusit.

Sulmuesi i Genoas, Krzysztof Piatek ka thënë se ai është i fokusuar totalisht në ndeshjen ndaj Juventusit, por që ka folur edhe për Cristiano Ronaldon.

“E ardhmja? Jam i fokusuar totalisht te Genoa dhe në ndeshja ndaj Juventusit”, ka thënë fillimisht sulmuesi polak.

“Ronaldo? Për mua, ai është lojtari më i mirë në botë aktualisht, ndoshta edhe më i miri në historinë e kësaj loje”, ka përfunduar Krzysztof Piatek.

Polaku ka folur edhe për të ardhmen e tij, duke thënë se ai është i fokusuar te Genoa dhe nuk e ka mendjen diku tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...