Gjakovë, dy djemtë e keqtrajtojnë babain e tyre

Gjakova

Gjakovë, dy djemtë e keqtrajtojnë babain e tyre

Më: 26 dhjetor 2020 Në ora: 13:01
Ilustrim

Policia e Kosovës, Stacioni i Gjakovës, ka marr një ankesë dje nga ora 10:00 për keqtrajtim.

Një baba është ankuar se është keqtrajtuar psiqikisht nga dy djemtë e tij.

Dy djemtë e tij janë arrestuar nga Policia e Kosovës.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat