Policia ndalon mbajtjen e një dasme në Gjakovë

Gjakova

Policia ndalon mbajtjen e një dasme në Gjakovë

Më: 6 janar 2022 Në ora: 07:04
Foto ilustrim

Policia e Kosovës mbrëmë ka ndërprerë një dasmë që ishte organizuar në fshatin Hereq të Gjakovës

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Nysret Xhurkaj.

Xhurkaj ka njoftuar se Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë ka shqiptuar gjobë.

Derisa nga lokali ku mbahej ahengu, janë larguar të gjithë mysafirët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat