KRU “Gjakova” uron 8 Marsin – Ditën e Gruas

Gjakova

KRU “Gjakova” uron 8 Marsin – Ditën e Gruas

Më: 8 mars 2022 Në ora: 11:36
KRU “Gjakova” uron 8 Marsin – Ditën e Gruas

Stafi menaxherial i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, ka uruar gratë për nderë të 8 Marsin.

Në komunikatën e KRU “Gjakova”, thuhet se 8 Marsi është data simbol i sakrificës së vazhdueshme të grave për të drejta të barabarta në shoqëri.

“Stafi menaxherial i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, ju uron festën e 8 Marsit, simbol i sakrificës së vazhdueshme të grave për të drejta të barabarta në shoqëri.

KRU “Gjakova” në veçanti uron të gjitha zonjat dhe zonjushat e kompanisë sonë duke i falënderuar për përkushtimin dhe kontributin e dhënë”, thuhet në komunikatë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat