Një e mitur shtatzënë kërkon ndihmë mjekësore në Gjakovë

Gjakova

Një e mitur shtatzënë kërkon ndihmë mjekësore në Gjakovë

Më: 9 mars 2022 Në ora: 08:46
Foto ilustrim

Në Gjakovë është arrestuar një person për bashkësi me personin nën 16 vjeç.

Sipas njoftimit raporti 24-orësh i Policisë viktima kishte kërkuar ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Gjakovë.

Dhe sipas mjekëve ajo ishte shtatzënë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat