Ekipa e KRU “Gjakova” të angazhuar në pastrimin e Ujëmbledhësit

Gjakova

Ekipa e KRU “Gjakova” të angazhuar në pastrimin e Ujëmbledhësit

Më: 10 prill 2022 Në ora: 17:41
Foto ilustrim

Pamje nga Ujëmbledhësi i Liqenit të Radoniqit nga ku furnizohen me ujë shumica e konsumatorëve të KRU “Gjakova”.

Përkundër terenit të vështirë dhe shirave të dendura që po mbretërojnë aktualisht, Ekipa e Mirëmbajtjes së KRU “Gjakova”, po bëjnë një punë të jashtëzakonshme në kontrollimin dhe pastrimin e Veprës Marrëse-Ujëmbledhësit, që mbushë Liqenin me ujë nga Bjeshka e Deçanit.

Falë angazhimit të përditshëm të këtyre puntorëve dhe gjithë stafit të KRU “Gjakova”, konsumatorët tanë furnizohen me ujë të sigurtë dhe shërbime cilësore!

Uji është gjëja thelbësore për mbijetesën tonë, qmojeni atë!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat