Nis manifestimi “Gjakova feston” - Bota Sot
Nis manifestimi “Gjakova feston”

Gjakova

Nis manifestimi “Gjakova feston”

Më: 28 korrik 2018 Në ora: 07:48
Gjakova feston

Sonte fillon manifestimin “Gjakova feston” dhe ditët e bashkatdhetarëve, ku interpretojnë Vedat Ademi dhe Jericho.

Nesër në mbrëmje do të këndojë grupi Fisnikët dhe këngëtari Hekuran Krasniqi. Kurse, të hënën nga ora 20:00, do të interpretojnë live grupi Elita 5.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...