Publikohen fotografi të çiftit nga Malisheva që humbën jetën në aksident në Gjermani, festuan një vjetorin e martesës - Bota Sot
Publikohen fotografi të çiftit nga Malisheva që humbën jetën në aksident në Gjermani, festuan një vjetorin e martesës

Gjermania

Publikohen fotografi të çiftit nga Malisheva që humbën jetën në aksident në Gjermani, festuan një vjetorin e martesës

Nga: BOTA SOT Më: 31 gusht 2017 Në ora: 21:52
Labinot Kastrati dhe bashkëshortja e tij Elmedina Kastrati

Dy shqiptarë kanë vdekur sot pas një aksidenti trafiku në Gjermani.

“Bota sot” mëson se Labinot Kastrati dhe bashkëshortja e tij Elmedina Kastrati, janë nga fshati Damanek i komunës së Malishevës.

Lajmin për vdekjen e tyre e ka konfirmuar familja e çiftit.

Labinoti dhe Elmedina me 6 gusht kanë festuar vitin e parë të martesës./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test