Ndjehet tërmet në Gostivar

Gostivari

Ndjehet tërmet në Gostivar

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 14:27
Foto ilustrim

Një tërmet me madhësi 3.3 shkallë u ndie në pjesën perëndimore të Maqedonisë, kryesisht në Gostivar dhe Mavrovë.

Sipas të dhënave të EMSC, tërmeti u ndje në orën 12:57.

Ndërsa epiqendra ishte 18 km në veriperëndim të Gostivarit.

Përveç shqetësimit të banorëve, nuk ka asnjë informacion mbi dëmet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat