Gjendet i vdekur një person nga Gostivari me lëndime në kokë

Gostivari

Gjendet i vdekur një person nga Gostivari me lëndime në kokë

Më: 21 nëntor 2021 Në ora: 17:40
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, në shtëpinë e tij në Gostivar është gjetur i vdekur Q.S (83).

Sipas policisë, rasin sot në ora 15:15 e ka paraqitur M.S (32) nga Gostivari i cili po ashtu është edhe nipi i tij.

Nga mjeku i ndihmës së shpejtë është konstatuar vdekja, ndërsa këqyerjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi i Stacionit Policor në Gostivar.

Prokurori tha urdhër që trupi i pajetë të dërgohet për autopsi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat