Hoxha Sadri Zekaj ia uron Krishtlindjet priftit Viktor Sopi! Shikoni si reagon prifti - Bota Sot
Hoxha Sadri Zekaj ia uron Krishtlindjet priftit Viktor Sopi! Shikoni si reagon prifti

Kosova

Hoxha Sadri Zekaj ia uron Krishtlindjet priftit Viktor Sopi! Shikoni si reagon prifti

Më: 30 dhjetor 2018 Në ora: 22:31

Sonte në emisionin “Kojshia Show” i cili është një ndër emisionet më të shikuar në vend ishin mysafirë hoxha Mulla Sadri Zekaj dhe prifti Don Viktor Sopi, ku ndër të tjera hoxha i uroj Krishtelindjet priftit!

Mulla Sadri Zekaj shembull i tolerancës fetare në Kosovë. Kurse, për të parë shikone në videon më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat