Gjendet 12-vjeçarja që u raportua e zhdukur në Pejë, deklarohet policia

Peja

Gjendet 12-vjeçarja që u raportua e zhdukur në Pejë, deklarohet policia

Më: 23 prill 2024 Në ora: 10:24
Foto ilustrim

Është gjetur 12-vjeçarja e cila ishte raportuar e zhdukur nga babai i saj në Pejë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Ai tha se vajza është gjetur pa lëndime dhe është dërguar në shtëpinë e saj.

Në raportin e sotëm të policisë, thuhej se vajza e cila ishte nisur për në shkollë nuk ishte kthyer më.

commentFirst article
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat