Kur polici përdhunues Vesel Veseli shiste moral në rrjete sociale - Bota Sot
Kur polici përdhunues Vesel Veseli shiste moral në rrjete sociale

Kosova

Kur polici përdhunues Vesel Veseli shiste moral në rrjete sociale

Nga: D.RR Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 16:12
Përdhunuesi, Vesel Veseli

Përdhunuesi dhe shantazhuesi i vajzës 16 vjeçare nga Drenasi, Vesel Veseli dikur në rrjetin e tij sociale kishte postuar statuse që fliste për moralin.

Ai “supozonte” se, religjionet po e shkatërrojnë moralin, ndërsa gazetarët po e shkatërrojnë informimin, shkruan "Bota sot".

Mirëpo pikërisht gazetarët zbuluan veprën tmerruese të tij, ku vajza 16 vjeçare kërkoi ndihmë nga ai si person zyrtar i policisë së Kosovës.

Sot, pikërisht para stacionit policor, u mbajt një protestë për këtë rast.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...