Bukuri mahnitëse, Brezovica e mbuluar me yje - Bota Sot
Bukuri mahnitëse, Brezovica e mbuluar me yje

Kosova

Bukuri mahnitëse, Brezovica e mbuluar me yje

Nga: Z.B Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 22:38
Foto

Grupi i adhuruesve të natyrës “Kosovo Outdoor GURU", ka publikuar disa fotografi në "Facebook", që shfaqin bukurin e Brezovicës, përcjell Bota sot.

Këto fotografi janë shkrepur gjatë natës dhe pamjet e këtyre fotove do t'a shtojn dëshirën për të vizituar këtë vend edhe pse për shumëkënd Brezovica mbetet një ndër vendet më atraktive për t’u vizituar në Kosovë.

Përveç bukurisë natyrore, gjatë dimrit ky vend vizitohet nga turistë të shumtë për shkak të pistave të skijimit që i posedon.

Image
Image
Image

 

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...