Mbledhja e Komisionit për Arsim, diskutohet për gjendjen e trashëgimisë kulturore - Bota Sot
Mbledhja e Komisionit për Arsim, diskutohet për gjendjen e trashëgimisë kulturore

Kosova

Mbledhja e Komisionit për Arsim, diskutohet për gjendjen e trashëgimisë kulturore

Më: 18 mars 2019 Në ora: 07:54
Mbledhja e Komisionit për Arsim

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi mban sot mbledhjen e radhës.

Në këtë mbledhje pritet të diskutohet lidhur me gjendjen e trashëgimisë kulturore në Kosovë.

Mbledhja fillon në ora 13:00, në sallën N 303.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...