Komuna e Suharekës deri më tani ka mbledhur mbi 4 mijë nënshkrime - Bota Sot
Komuna e Suharekës deri më tani ka mbledhur mbi 4 mijë nënshkrime

Kosova

Komuna e Suharekës deri më tani ka mbledhur mbi 4 mijë nënshkrime

Nga: A.SH Më: 22 mars 2019 Në ora: 09:37
Bali Muharremaj

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, në profilin e tij në facebbok, shkruan se, deri më tani kanë mbledhur mbi 4 mijë nënshkrime për për shfuqizimin e Ligjit për Lojrat e Fatit, mirëpo duhet edhe më shumë mbështetje. Atë e mbështetën edhe 40 të rinjë të cilët e vizituan, përcjellë “Bota Sot”.

Postimi i plotë:

Deri më tani i kemi mbi 4000 nënshkrime për peticionin i cili kërkon shfuqizimin e Ligjit për Lojrat e Fatit.

Sapo morra mbështetjen e mbi 40 të rinjëve të cilët më vizituan dhe biseduam për shumë aktivitete të cilat do të ndodhin në të ardhmen.

Bali Muharremaj

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...