Ndërroi jetë punëtorja e Telegrafit, Qendresa Rashiti-Hulaj - Bota Sot
Ndërroi jetë punëtorja e Telegrafit, Qendresa Rashiti-Hulaj

Kosova

Ndërroi jetë punëtorja e Telegrafit, Qendresa Rashiti-Hulaj

Më: 23 mars 2019 Në ora: 10:35
Qendresa Rashiti-Hulaj

Sot, papritmas ka ndërruar jetë punëtorja e Telegrafit, Qendresa Rashiti-Hulaj.

Qendresa ndërroi jetë në moshën 27 vjeçare, pas një sulmi në zemër. Ajo ishte e martuar dhe nënë e një vajze.

Me ikjen e hershme në amshim të Qendresës, Telegrafi mbeti pa punëtoren e shkëlqyeshme dhe pa kolegen shembullore.

Varrimi i të ndjerës bëhet nesër (e diele) në Deçan.

Ngushëllimet më të sinqerta familjes Rashiti dhe Hulaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...