Thaçi shkon për ngushëllime te familja Hoxha - Bota Sot
Thaçi shkon për ngushëllime te familja Hoxha

Kosova

Thaçi shkon për ngushëllime te familja Hoxha

Më: 24 mars 2019 Në ora: 12:14
Thaçi ka ngushëlluar familjen Hoxha për vdekjen e Nurije Hoxhës

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka shkuar për ngushëllime në familjen Hoxha.

Thaçi ka ngushëlluar familjen Hoxha për vdekjen e Nurije Hoxhës, nënë se dy heronjve të Kosovës, Edmondit dhe Xhavitit.

“Sot, në familjen Hoxha, shpreha ngushëllime për vdekjen e nënës Nurije, nënë e dy heronjve të Kosovës, Edmondit dhe Xhavitit. Familja Hoxha ka dhënë kontribut të shquar për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...