Homazhet tek varri i Mustafë Qorraj dhe varrezat e martirëve në Pemishtë - Bota Sot
Homazhet tek varri i Mustafë Qorraj dhe varrezat e martirëve në Pemishtë

Kosova

Homazhet tek varri i Mustafë Qorraj dhe varrezat e martirëve në Pemishtë

Më: 26 mars 2019 Në ora: 09:27
Bekim Jashari

Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari bënë homazhe pranë varrit të dëshmorit Mustafë Qorraj dhe tek varrezat e martirëve në Pemishtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...