Burri ndërron jetë pak ditë pasi Halil Kastrati ia ndërtoi shtëpinë - Bota Sot
Burri ndërron jetë pak ditë pasi Halil Kastrati ia ndërtoi shtëpinë

Kosova

Burri ndërron jetë pak ditë pasi Halil Kastrati ia ndërtoi shtëpinë

Më: 29 mars 2019 Në ora: 12:34
Halil Kastrati dhe Esati

Vetëm pak ditë pasi u bë me shtëpi të re, ka ndërruar jetë kryefamiljari i familjes Mustafa, Esati.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur, Halil Kastrati përmes një postimi në profilin e tij.

“Zoti te meshirofte vella Esat Mustafa. Kur shkuam per te ja bere surprize lajmin se po behen me banese te re, Esatin e gjetem te semure por ai nuk e kishte hallin te semundja e tij, e vetmja kerkese e tij ishte te ju siguron nje strehim femijeve dhe gruas se tij”, ka shkruar Kastrati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...