Bekim Jashari ngushëllon familjen e të ndjerit - Bota Sot
Bekim Jashari ngushëllon familjen e të ndjerit

Kosova

Bekim Jashari ngushëllon familjen e të ndjerit

Nga: A.SH Më: 9 prill 2019 Në ora: 14:22
Bekim Jashari

Kryetari i Skënderajt, Bekim Jashari ka ngushëlliar familjen e viktimës për ngjarjen tragjike, që ndodhi sot në Skënderaj, përcjellë "Bota Sot".

Në llogarinë e tij në facebook, shkruan se, i shpreh ngushëllime të sinqerta familjes të të ndjerit dhe se besojmë tek organet kompetente që do të zbardhin këtë rast.

Postimi i plotë:

Jemi prekur thellësisht me vdekjen tragjike të Ilir Zeqirit nga Kopiliqi i Epërm.

Si kryetar i Komunës së Skenderajt, i shpreh ngushëllime të sinqerta familjes të të ndjerit.

Besojmë tek organet kompetente që do të zbardhin këtë rast, dhe lutem të jetë i fundit, jo vetëm në komunën tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat