Ndërron jetë veprimtari Idriz Gërvalla - Bota Sot
Ndërron jetë veprimtari Idriz Gërvalla

Kosova

Ndërron jetë veprimtari Idriz Gërvalla

Më: 23 prill 2019 Në ora: 19:51
Idriz Gërvalla

Ka ndërruar jetë veprimtari i çështjes kombëtare, Idriz Gërvalla.

Për nder të jetës dhe veprimtarisë së tij nesër do të mbahet edhe një mbledhje komemorative në Deçan.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet po nesër në ora 13:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...