Ministrja Hoxha takim me përfaqësuesit e Universitetit të Cambridge-it - Bota Sot
Ministrja Hoxha takim me përfaqësuesit e Universitetit të Cambridge-it

Kosova

Ministrja Hoxha takim me përfaqësuesit e Universitetit të Cambridge-it

Nga: A.SH Më: 26 prill 2019 Në ora: 12:10
Foto nga takimi

Ministrja e Integrimeve Evropiane, Dhurata Hoxha, në takim me përfaqësuesit e Universitetit të Cambridge-it dhe kolegjit UBT, diskutuam për mundësitë e bashkëpunimit për projekte që i kontribuojnë zhvillimit të qëndrueshëm në Kosovë, shkruan ministrja Hoxha në llogarinë e saj në facebook..

Postimi i plotë:

Ne takim me përfaqësuesit e Universitetit të Cambridge-it dhe kolegjit UBT, diskutuam për mundësitë e bashkëpunimit për projekte që i kontribuojnë zhvillimit të qëndrueshëm në Kosovë. Falënderoj përkushtimin e ekspertëve nga këto dy kolegje që synojnë të adresojnë sfidat zhvillimore që kanë ndikim të drejtpërdrejtë në mirëqenjen e qytetarëve tanë.

#DhurataHoxha

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat