“Gati për gjysmë-maratonë”, Haradinaj me gruan nisin ditën me aktivitete fizike - Bota Sot
“Gati për gjysmë-maratonë”, Haradinaj me gruan nisin ditën me aktivitete fizike

Kosova

“Gati për gjysmë-maratonë”, Haradinaj me gruan nisin ditën me aktivitete fizike

Më: 28 prill 2019 Në ora: 10:22
Ramush dhe Anita Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj është vazhdimisht aktiv me aktivitete fizike.

Kryeministri Ramush Haradinaj këtë të diele e nisi bashkë me Anitën.

Të veshur në veshje sportive, çifti kanë zgjedhur që këtë ditë të vrapojnë, si parapërgatitje për gjysmë-maratonën që do të mbahet në Prishtinë.

“Gati per gjysme maratonen”, ka shkruar Anita mbi njërën prej fotografive.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...