Bekim Jashari uron maturantët e Gjimnazit "Hamëz Jashari" - Bota Sot
Bekim Jashari uron maturantët e Gjimnazit "Hamëz Jashari"

Kosova

Bekim Jashari uron maturantët e Gjimnazit "Hamëz Jashari"

Më: 24 maj 2019 Në ora: 23:23
Bekim Jashari

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka njoftuar se në mesin e gjeneratës së artë të maturantëve të Gjimnazit "Hamëz Jashari", është edhe Shaban Jashari i ri, si trashëgimtar i emrit të babait të Adem Jasharit.

Postimi  i Jasharit në Facebook:

Një gjeneratë e artë e maturantëve të Gjimnazit "Hamëz Jashari", në mesin e tyre edhe Shaban Jashari i ri, si trashëgimtar i emrit të babait të Adem Jasharit, në mbrëmjen e tyre të paharruar "Matura 2019" dhe një përmbyllje e suksesshme e shkollimit të mesëm.

Iu dëshiroj suksese të reja!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat