Tre vetura dhe para në bankë, kjo është pasuria e Bekim Jasharit - Bota Sot
Tre vetura dhe para në bankë, kjo është pasuria e Bekim Jasharit

Kosova

Tre vetura dhe para në bankë, kjo është pasuria e Bekim Jasharit

Nga: G.B Më: 7 qershor 2019 Në ora: 10:13
Bekim Jashari

Dje është bërë deklarimi i pasurisë nga zyrtarët e institucioneve shtetërore.

E kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka deklaruar shtëpi dhe tokë të përbashkët me familje, në vlerë zero euro dhe një pronë të paluajtshme në vlerë 12 mijë e 125 euro, shkruan Bota sot.

Ai po ashtu ka deklaruar tre vetura personale, një në vlerë 30 mijë euro, një 20 mijë dhe një 16 mijë euro.

Para të gatshme në bankë ai ka deklaruar 36,900.91 euro në një bankë, 24,729.62 në një tjetër dhe 243 euro në një tjetër bankë.

Pasurinë e tij të plotë mund ta shihni duke klikuar KËTU.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat