Traktori mbyt një person në Istog - Bota Sot
Traktori mbyt një person në Istog

Kosova

Traktori mbyt një person në Istog

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 15:11
Foto ilustrim

e vendim të prokurorit trupi i pajetë u është dorëzuar familjarëve për ceremoni mortore, njofton PK.

“Është raportuar se viktima mashkull K/Shqiptar derisa ishte duke drejtuar traktorin e tij , ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rruge dhe si pasoj ka pësuar lëndime vdekje prurës. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u është dorëzuar familjarëve për ceremoni mortore”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat