Kujdes mos parkoni sot ne këtë rrugë të Prishtinës, policia mund ta konfiskojë veturën tuaj - Bota Sot
Kujdes mos parkoni sot ne këtë rrugë të Prishtinës, policia mund ta konfiskojë veturën tuaj

Kosova

Kujdes mos parkoni sot ne këtë rrugë të Prishtinës, policia mund ta konfiskojë veturën tuaj

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 09:23
Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot nga ora 07:00 deri në 24:00 kushdo që ka veturë të parkuar apo parkon në rrugën Enver Zymberi në Prishtinë, do t’i konfiskohet.

Rruga ndodhet në rrethinë të stadiumit ‘Fadil Vokrri’ dhe Policia ka ndërmarrë këtë aksion për shkaqe sigurie, shkruan Indeksonline.

Sot do të zhvillohen dy ndeshje gjysmëfinale të rrethit parakualifikues në Ligën e Kampionëve.

Nga ora 15:00 Tre Penne luan kundër Santa Coloma ndërsa Feronikeli ndaj Lincoln Red Imps zhvillohet nga ora 20:45.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat