Kryetari i Suharekës në teren, për matjen e trashësisë së asfaltit

Kosova

Kryetari i Suharekës në teren, për matjen e trashësisë së asfaltit

Nga: A.SH Më: 11 korrik 2019 Në ora: 14:43
Bali Muharremaj

Kryetari i Suharekës, Bali Muahrremaj, ka dalë në teren për verifikimin e punimeve në rrugë

Sipas tij, Rruga “Qeshmja e Cufës” në Samadrexhë nuk është rregulluar sipas paramasës, andaj kjo punë kështu nuk pranohet, shkruan Muharremaj në Facebook.

Statusi i plotë:

Rruga “Qeshmja e Cufës” në Samadrexhë nuk është rregulluar sipas paramasës.

Sot kam dal në teren dhe kemi bërë matjet, ku trashësia e asfaltit ndryshon.

Kjo punë nuk pranohet.
Verifikimi i punëve në teren do të vazhdoj dhe nuk do të ketë tolerime.

Bali Muharremaj

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat