Kryetari i Suharekës në teren, për matjen e trashësisë së asfaltit - Bota Sot
Kryetari i Suharekës në teren, për matjen e trashësisë së asfaltit

Kosova

Kryetari i Suharekës në teren, për matjen e trashësisë së asfaltit

Nga: A.SH Më: 11 korrik 2019 Në ora: 14:43
Bali Muharremaj

Kryetari i Suharekës, Bali Muahrremaj, ka dalë në teren për verifikimin e punimeve në rrugë

Sipas tij, Rruga “Qeshmja e Cufës” në Samadrexhë nuk është rregulluar sipas paramasës, andaj kjo punë kështu nuk pranohet, shkruan Muharremaj në Facebook.

Statusi i plotë:

Rruga “Qeshmja e Cufës” në Samadrexhë nuk është rregulluar sipas paramasës.

Sot kam dal në teren dhe kemi bërë matjet, ku trashësia e asfaltit ndryshon.

Kjo punë nuk pranohet.
Verifikimi i punëve në teren do të vazhdoj dhe nuk do të ketë tolerime.

Bali Muharremaj

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...