Stafi mjekësor i QKMF-së në Kamenicë pajiset me uniformë të re, falë një bashkëqytetari nga diaspora - Bota Sot
Stafi mjekësor i QKMF-së në Kamenicë pajiset me uniformë të re, falë një bashkëqytetari nga diaspora

Kosova

Stafi mjekësor i QKMF-së në Kamenicë pajiset me uniformë të re, falë një bashkëqytetari nga diaspora

Nga: A.SH Më: 18 korrik 2019 Në ora: 15:02
Foto

Sot stafi mjekësor i QKMF-së dhe AMF-ve në Kamenicë është paisur me uniformë të re, falë një bashkëqytetarit nga diaspora.
 

Këtë e bëi të ditur kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati, perms një postimi në Facebook, duke shkruar se gradualisht do të krijojmë kushte më të mira në shëndetësi dhe bashkëpunime të tilla me diasporën janë të mirëseardhura gjithmonë

Postimi në Facebook:

Falë bashkëqytetarit tonë nga diaspora Bardhosh Rama, nga sot stafi mjekësor i QKMF-së dhe AMF-ve në Kamenicë është paisur me uniformë të re👩‍⚕️👨‍⚕️. Diaspora vazhdimisht po kontriboun në forma të ndryshme për vendlindjen, gjë që ju jemi falënderues përherë.

Gradualisht do të krijojmë kushte më të mira në shëndetësi dhe bashkëpunime të tilla me diasporën janë të mirëseardhura gjithmonë!

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...