Zemaj: LDK iu kthen shpresën dhe besimin se Kosova është shteti i tyre e jo i grupeve e klaneve - Bota Sot
Zemaj: LDK iu kthen shpresën dhe besimin se Kosova është shteti i tyre e jo i grupeve e klaneve

Kosova

Zemaj: LDK iu kthen shpresën dhe besimin se Kosova është shteti i tyre e jo i grupeve e klaneve

Nga: A.SH Më: 8 shtator 2019 Në ora: 22:26
LDK

Në këtë kohë të zgjedhjeve partitë politike po shkojnë çdo derë e të çdo familje, kështu LDK për t’ia kthyer shpresen dhe besimin se Kosova është shteti i tyre e jo i grupeve e klaneve.

Ish-deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se LKD iu kthen shpresën dhe besimin se Kosova është shteti i tyre

Postimi në Facebook:

Në çdo dere e të çdo familje, për t’ia kthyer shpresen dhe besimin se Kosova është shteti i tyre e jo i grupeve e klaneve të cilet e kanë demtuar nga këto dy vite të qeverisjes.
#VjosaKryeministre
#Zemaj17

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...