“Nëna ime ka humbur”, kërkohet ndihmë për gjetjen e Remzije Mustafës - Bota Sot
“Nëna ime ka humbur”, kërkohet ndihmë për gjetjen e Remzije Mustafës

Kosova

“Nëna ime ka humbur”, kërkohet ndihmë për gjetjen e Remzije Mustafës

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 20:22
Remzije Mustafa

Remzije Mustafa nga Prishtina është raportuar e humbur nga familjarët e saj, ndërsa i biri i saj kërkon ndihmë për gjetjen e saj.

Një postim nga ai është bërë viral në territorin e Kosovës, ku luten të gjithë që e kanë parë që të thirrin në numrin e telefonit të shkruar në njoftim.

Zonja kishte veshur rroba sportive, Jelekë të zi, trenerka ngjyrë hiri dhe patike të zeza.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat