Pesë të lënduar në një aksident në Penuhë të Podujevës - Bota Sot
Pesë të lënduar në një aksident në Penuhë të Podujevës

Kosova

Pesë të lënduar në një aksident në Penuhë të Podujevës

Më: 12 qershor 2020 Në ora: 22:39
Foto Ilustrim

Pesë  persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy veturave në fshatin Penuhë të Podujevës.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

“Në fshatin Penuh, rreth orës 20:34 ka ndodhur një aksident automobilistik në mes dy veturave. Si pasojë e aksidentit janë lënduar pesë persona. Policia ka dal dhe është marrë me aksidentin”, i ka thënë Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat