Llap/ Punimet për rrëzimin e ish-objektit të komunës s’ndalen as natën, shkaktohen pluhur e zhurmë - Bota Sot
Llap/ Punimet për rrëzimin e ish-objektit të komunës s’ndalen as natën, shkaktohen pluhur e zhurmë

Kosova

Llap/ Punimet për rrëzimin e ish-objektit të komunës s’ndalen as natën, shkaktohen pluhur e zhurmë

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 07:36
Foto nga vendi ngjarjes

Është duke u bërë rrënimi i objektit të vjetër të komunës së Podujevës. Por ajo çfarë shqetësoi qytetarët e kësaj ane është se përpos punimeve gjatë ditës, ato nuk u ndalën as natën.

Madje qytetarë të shumtë u shprehën të shqetësuar për këtë gjë,  ku pluhuri dhe zhurma që po shkaktohej në rrugën ‘Ilir Konushefci’ ishte mjaftë shqetësuese për ta.

Indeksonline ka siguruar edhe pamje nga kjo anë, e që duket jashtëzakonisht papastër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat