Rudari: Bulevardi po merr formë - Bota Sot
Rudari: Bulevardi po merr formë

Kosova

Rudari: Bulevardi po merr formë

Nga: A.SH Më: 6 korrik 2020 Në ora: 21:24
Sheshi në qytetin e Podujevës

Në sheshin e qytetin të Podujevës ka kohë që kanë filluar punimet.

Nënkryetari i Podujevës, Nexhmi Rudari ka thënë se bulevardi në qytet po merr formë, duke i falënderuar veçanërisht banorët dhe binzneset të cilat shtrihen në atë pjesë.

Ai ka postuar edhe një video për të treguar punimet.

Shkrimi në Facebook:

Bulevardi po merr formë

Falënderim të veçantë banorëve dhe bizneseve, të cilat shtrihen në këtë pjesë, për bashkëpunimin dhe durimin e treguar gjatë realizimit të këtij projekti👷🏻🚧

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat