Bajqinovci nga Podujeva: Morëm përkrahje të madhe nga qytetarët për fitore

Kosova

Bajqinovci nga Podujeva: Morëm përkrahje të madhe nga qytetarët për fitore

Më: 23 janar 2021 Në ora: 23:02
Foto nga takimi

Kandidati për deputet nga radhët e LVV-së, Mefail Bajqinovci, ka vazhduar fushatën elektorale në Podujevë.

Bajqinovci duke shpërndarë fotografi nga takimet e zhvilluara tha se kanë marrë përkrahje të madhe për fitoren e madhe, nga qytetarët e kësaj zone.

Postimi i plotë:

Sot në Lluzhan, Sibovc, Dumnicë dhe disa lagje të qytetit të Podujevës takuam qindra banorë ku morrëm përkrahje të madhe për fitoren e madhe.
KREJT DHE DREJT
#Mefi70✅

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat