Vërshime nga reshjet e shiut në Vushtrri

Kosova

Vërshime nga reshjet e shiut në Vushtrri

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 18:53
Foto nga vendi i ngjarjes

Shiu që ra rreth një ore më parë si duket nuk ka qenë aq i frytshëm për një rrugë në Vushtrri.

Uji ka vërshuar një rrugë afër Urës së Gurit e cila është bërë e pakalueshme për këmbësorët.

E pothuajse edhe për automjetet.

Gazeta lokale ‘vushtrriaonline’ ka shpërndarë një video nga gjendja që është krijuar në këtë rrugë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat