​Obiliqi të premten do të ketë reduktime të ujit

Kosova

​Obiliqi të premten do të ketë reduktime të ujit

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 23:05
Foto ilustrim

Për shkak të punimeve të planifikuara, banorët e Obiliqit nuk do të kenë ujë të pijshëm të premten nga ora 09:30-15:00

Kjo është bërë e ditur nga KRU Prishtina përmes një njoftimi për media.

“Ju njoftojmë se për shkak të punimeve të planifikuara teknike në gypin kryesor furnizues, pasnesër 1 korrik e premte, do të ndërpritet furnizimi me ujë të pijshëm për konsumatorët e Obiliqit duke filluar nga ora 09:30-15:00”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat