Kryetarët e VV-së bojkotojnë takimin me kryetarët e komunave - Bota Sot
Kryetarët e VV-së bojkotojnë takimin me kryetarët e komunave

Kosova

E enjte, 15 nëntor 2018

Kryetarët e VV-së bojkotojnë takimin me kryetarët e komunave

Më: 18 janar 2018 Në ora: 15:11
Pamje nga takimi

Kryetarët e komunave që udhëhiqen nga Vetëvendosje nuk kanë marr pjesë në një takim që ka organizuar Ministria e Zhvillimit Rajonal e ku ka marr pjesë edhe kryeministri Ramush Haradinaj.

Karriget e caktuara për  Shpend Ahmetin, Mytaher Haskukën dhe Qëndron Kastratin mbetën të zbrazura pasi që ata nuk erdhën në takim që kjo Ministri kishte organizuar me kryetarët e komunave.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test