Emërohen drejtorët e rinj në Komunën e Shtimes - Bota Sot
Emërohen drejtorët e rinj në Komunën e Shtimes

Kosova

E shtunë, 17 nëntor 2018

Emërohen drejtorët e rinj në Komunën e Shtimes

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 13:53
Komuna e Shtimes

Kryetari i Komunës së Shtimes, Naim Ismajli, duke u bazuar në Ligjin për Vetëqeverisje Lokale, ka marrë vendimin për emërimin e drejtorëve të rinj të drejtorive komunale në Shtime.

Kjo është përbërja e re:

1. Muhadin Halili – Drejtor i Administratës së Përgjithshme,
2. Mensur Neziraj – Drejtor i Drejtorisë për Arsim,
3. Shqipe Rexhaj – Drejtor i Drejtorisë për Planifikim Urban, Kadaster edhe Gjeodezi,
4. Fitim Hoxha – Drejtor i Drejtorisë për Zhvillim Ekonomik.
5. Lumni Amrushi – Drejtor i Drejtorisë për Kulturë, Rini dhe Sport,
6. Halil Halili – Drejtor i Drejtorisë për Sherbime Publike,
7. Shpresa Tafa – Drejtor i Drejtorisë për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale,

Drejtorët e rinj pritet të fillojnë punën nga 1 marsi i këtij viti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test