Këtu e kalon vikendin nënkryetari i LDK-së, Avdullah Hoti - Bota Sot
Këtu e kalon vikendin nënkryetari i LDK-së, Avdullah Hoti

Kosova

E martë, 16 tetor 2018

Këtu e kalon vikendin nënkryetari i LDK-së, Avdullah Hoti

Nga: H.O. Më: 19 maj 2018 Në ora: 17:44
Avdullah Hoti me familje

Nënkryetari i LDK-së, Avdullah Hoti në një postim të tij në Facebook ka publikuar disa foto familjare nga një shëtitje tek Drini.

Ai ka shkuar bashkë me djemtë dhe bashkëshorten e tij.

“Anes Drini ..... me Ledionin e Antianin”, shkruan Hoti.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test