LDK-ja paralajmëron debate të reja - Bota Sot
LDK-ja paralajmëron debate të reja

Kosova

E martë, 20 nëntor 2018

LDK-ja paralajmëron debate të reja

Nga: Bota Sot Më: 23 maj 2018 Në ora: 18:07
Pamje nga takimi

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së në Kuvendin e Kosovës, Avdullah Hoti së bashku me deputetë të tjerë është takuar me disa student.

Hoti përmes këtij postimi në Facebook ka njoftuar se do të organizojnë disa debate me rini.

Postimi i plotë:                 

Sot ne Grupin Parlamentar, bashke me disa kolege deputete, pritem nje grup te studenteve master. Kishim nje diskutim shume interesant per te kuptuar me mire se si te rinjte e shohin Kuvendin dhe institucionet e shtetit. I falenderoj shume per viziten.

Ne javet ne vijim do te organizojme disa debate me rini per te marre vleresimet e tyre lidhur me qasjen qe duhet te kemi per ndryshimet qe pritet te ndodhin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test