Ramiz Lladrovci tregohet gjentelmen ndaj Valdete Idrizit - Bota Sot
Ramiz Lladrovci tregohet gjentelmen ndaj Valdete Idrizit

Kosova

E diel, 21 tetor 2018

Ramiz Lladrovci tregohet gjentelmen ndaj Valdete Idrizit

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 20:32
Ramiz Lladrovci dhe Valdete Idrizi

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci , është treguar gjentelmen gjatë Konventës së PDK-së.

Pas fjalës që ka mbajtur ish-kandidatja e PDK-së për kryetare të Mitrovicës, Valdete Idrizi, Lladrovci është ofruar pranë foltores duke ia dhënë dorën Idrizit dhe pastaj e ka shoqëruar atë për pak hapa.

Lladorvci është njëri nga politikanët e Kosovës që njihet për veprimet e tij të veçanta dhe pa komplekse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test