Përkulja para varrit dhe cicërrimat, pas vdekjes!

Kultura

Përkulja para varrit dhe cicërrimat, pas vdekjes!

Nga: Petrit Dibrani Më: 22 janar 2022 Në ora: 15:28
Petrit Dibrani

Asnjëher s’e dëgjuan.

U munduan për t’a penguar.

Atentate mbi të sikur të ishte, “armik”!

Fjalor banal dhe urrejtje “patetike”, ndaj t’ij etj, etj….

“Krenaria e tepruar, budallaki e kuptuar”

“I respektoi edhe ata që shumë e urryen, sepse e dinte që ata e dinin dhe mendonin se a’i ishte më i mirë se t’gjithë, prandaj edhe e urrenin”

Thënje për t’gjithë ata, duke filluar nga njeriu thuajse kryesor i letrave Rexho Qosja dhe përfunduar, nga malokët e paarsimuar dhe shumë lehtë të manipuluar!

I pavdekshëm Presidenti Historik Dr. Ibrahim Rugova.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat