Hoti: Presidenti Rugova bëri histori - Bota Sot
Hoti: Presidenti Rugova bëri histori

Lajme

Hoti: Presidenti Rugova bëri histori

Nga: A.Sh Më: 21 janar 2019 Në ora: 11:17
Ibrahim Rugova

Avdullah Hoti shef i GP parlamentar LDK-së, përmes një postimi në Facebook shkruan se Presidentin Rugova, beri histori me qëndrueshmërinë e tij për Kosovën shtet demokratik dhe i pavarur

Postimi i plotë

I përjetshëm kujtimi për Presidentin Rugova, i cili beri histori me qëndrueshmërinë e tij për "Kosovën shtet demokratik dhe i pavarur, i hapur ndaj fqinjëve, i integruar ne BE dhe NATO dhe ne miqësi te përhershme me Shtetet e Bashkuara te Amerikës."

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...