Deputetit të LDK-së i shfaqet një i “vdekur”, shikoni se çfarë i kërkon! - Bota Sot
Deputetit të LDK-së i shfaqet një i “vdekur”, shikoni se çfarë i kërkon!

Lajme

Deputetit të LDK-së i shfaqet një i “vdekur”, shikoni se çfarë i kërkon!

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 00:31

Ish deputeti i LDK-së dhe njëherit kandidati për deputet nga radhët e LDK-së Arben Gashi, ishte mysafirë në Kojshia Show.

Atij iu shfaq një njeri si i vdekur në emision.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...