Një person bie nga Pallati i Rinisë derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli - Bota Sot
Një person bie nga Pallati i Rinisë derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli

Lajme

Një person bie nga Pallati i Rinisë derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 20:22

Një person ka rënë në tokë, derisa po e shikonte ndeshjen Kosovë-Angli nga hapësirat e objektit të Pallatit të Rinisë.

Në një foto të siguruar shihet se në vendin e ngjarjes kanë arritur policia dhe emergjenca. Deri tani nuk dihen detaje të reja rreth këtij rasti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat