Publikohen të gjitha fotot: Marko Gjuriq, Arban Abrashi, Ardian Gjini e Xhelal Sveçla në një tavolinë - Bota Sot
Publikohen të gjitha fotot: Marko Gjuriq, Arban Abrashi, Ardian Gjini e Xhelal Sveçla në një tavolinë

Lajme

Publikohen të gjitha fotot: Marko Gjuriq, Arban Abrashi, Ardian Gjini e Xhelal Sveçla në një tavolinë

Nga: D.RR Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 18:42
Marko Gjuriq, Arban Abrashi, Ardian Gjini e Xhelal Sveçla në një tavolinë

Pas lajmit të mbrëmshëm që bëri bujë të madhe ku në një fotografi shihej Xhelal Sveçla, Arban Abrashi dhe Ardian Gjini në një tavolinë ulur së bashku, ka reaguar edhe Organizata joqeveritare Këshilli për Qeverisje Përfshirëse (CIG).

Kjo OJQ ka selinë në SHBA, ndërsa ajo vet ka publikuar foto nga tryeza e takimit ku shihen Marko Gjuriq, Arban Abrashi, Ardian Gjini e Xhelal Sveçla në një tavolinë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat