Vuçiq viziton sot një qytet afër kufirit me Kosovën - Bota Sot
Vuçiq viziton sot një qytet afër kufirit me Kosovën

Lajme

Vuçiq viziton sot një qytet afër kufirit me Kosovën

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 08:40
Vuçiq

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq pritet që ta vizitojë sot një qytet serb afër kufirit me Republikën e Kosovës.

Zyra e Presidencës njofton se Vuçiq do të qëndroj në Novi Pazar.

Ai do të vizitojë punimet për ndërtimin e rrugës Karajukića Bunari – Rasno, si dhe punimet për rindërtimin e rrugës Novi Pazar – Tutin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat